Home Latest photos Photographer Galleries Guided Photo Tours ContactLocation of Moravian Tuscany

Moravian Tuscany (in czech Moravské Toskánsko) is located on South Moravia, Czech Republic, Europe. Visit the well-known as well as the yet undiscovered places of Moravian Tuscany with a photographer who is well acquianted with the rolling landscape. Be on the right spot at the right time and shoot together with us. We will take you not only to the places you usually shoot the famous views from. We will also share with you the camera settings we use and demonstrate how you influence the final composition by moving in the landscape. We will show you how to observe the landscape and how to find the right spot to capture it.

All of the above stated is provided in English, German or Czech.

Map


Abecední seznam lokací Moravského Toskánska

Bílovické vinohrady, Čejkovická třešeň, Čejkovické vinohrady, Čejkovický křížek, Hovoranská cesta, Hovoranské louky, Hovoranský křížek, Chvalkovický mlýn, Kaplička Svatá Barborka, Karlínské kaštany, Karlínské vlnky, Kloboucký ořešák, Kunkovický mlýn, Násedlovická linka, Nenkovický klín, Stavěšický posed, Strážovické mirabelky, Šardické biopásy, Šardický remízek, Šardické vlnky, Terezínská linka, Věteřov, Vrbický vinohrad


Plánujete focení?

Hledáte mapy a informace o Moravském Toskánsku? O místech, odkud jsou všechny fotografie na našem webu? Asi tušíte, že 6 výše popsaných míst je jen malou ukázkou jedinečně zvlněné krajiny, kterou můžete v Moravském Toskánsku vidět a fotografovat. Objevování na vlastní pěst může být zábavné, ale vyžaduje spoustu času a ne každý ho má k dispozici. I na to máme řešení...

Rádi vám ukážeme mnohem víc!

Přihlaste se na náš Workshop Moravské Toskánsko nebo si zamluvte individuální Fotografování s průvodcem.

Kde leží Moravské Toskánsko?

Na to je odpovědí naše interaktivní Mapa Moravského Toskánska. Červené názvy obcí v mapě jsou klikací a dostanete se přes ně na rychlý přehled služeb v obci pro turisty.

Chcete potěšit své blízké?

Připravili jsme pro vás exkluzivní dárek - Kalendář Moravské Toskánsko 2021, který bude rozdávat radost po celý rok.

Chcete se najíst nebo ubytovat?

Připravili jsme pro vás přehled služeb ve vybraných obcích Moravského Toskánska.

Jaké je v oblasti počasí?

Zjistíte rychle z obrázku webkamery umístěné na Penzionu Šardice. Můžete si tak porovnat předpověď počasí s prakticky aktuálním stavem.

Copyright © 2016 - 2021 Emil Čelustka - Moravian Tuscany / Moravské Toskánsko